Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова

Кафедра комп'ютеризованих систем управління
Навчально-науковий інститут
автоматики та електротехніки

Працевлаштування


Випускник кафедри може займати посади:

• Програміст (С++, PHP, SCADA-систем, Web-сайтів та ін.;

• Тестувальник програмного забезпечення;

• Веб-розробник;

• Системний адміністратор;

• Інженер з автоматизації систем управління технологічними процесами;

• Інші посади у сфері інформаційних технологій та автоматизації.

Протягом 20 років наші випускники успішно працюють у компаніях:а також GlobalLogic, Brio Light, Camo IT, Приватбанк, Зоря − Машпроект, Нібулон, Миколаївводоканал, Миколаївобленерго, Миколаївський глиноземний завод, Укртелеком, Sandora та багатьох інших.
Багато випускників є організаторами власних фірм, що займаються інформаційними технологіями.

Відгуки випускниківМахнов Андрій, випуск 2010 р., диплом магістра (під час навчання працював системним адміністратором на кафедрі КСУ)

Я пишаюсь тим, що здобув свою першу вищу освіту на кафедрі КСУ, завдяки отриманим за роки навчання знанням я зміг працевлаштуватися в міжнародну французьку електротехнічну компанію Schneider Electric та займатися цікавими проектами в промисловості та енергетиці
Відділ промислової автоматизації, Schneider Electric Україна

Махнова (Крутякова) Олеся, випуск 2010 р., диплом спеціаліста

Завдяки високому професійному рівню викладачів кафедри КСУ я здобула якісну освіту та широкий спектр знань в галузі комп’ютеризованих систем управління. Одразу після закінчення університету отримала посаду інженера-конструктора у відділі електрообладнання на Державному підприємстві Науково-промисловому комплексі газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект». Усі проекти, в рамках яких я виконую свою роботу направлені на іноземних замовників, це є цікавий та різноманітний досвід
Відділ електрообладнання в конструкторському відділенні Державного підприємства Науково-промислового комплексу газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект»

Левченко Олександр, Випуск 2008, Диплом Магістра з відзнакою.

Я дякую педагогічному колективу Університету за отримані знання та професіоналізм.Завдяки цьому, мною засновано одне з найпотужніших підприємств міста, в якому реалізовані здобуті навички і знання.
З повагою,засновник і керівник ТОВ “Лайт-Сервіс”

Коробко Олексій Випуск 2010, Диплом Спеціаліста з відзнакою, диплом канд. техн. наук 2013

Моє навчання проходило в невимушеній, стимулюючій атмосфері та дозволило опанувати всі необхідні навички для подальшої роботи. Персонал кафедри заохочує саморозвиток студентів, надаючи необхідні поради та допомагаючи в реалізації студентських ідей. А завдяки широкому спектру наданих знань я зміг легко знайти роботу улюблену роботу на стику промисловості та програмування. Щиро вдячен своїм викладачам та пишаюсь тим, що і на далі можу співпрацювати з ними і разом реалізовувати нові проекти.
Ph.D., Lead Developer, Luxoft Inc., Київ

Копитін Володимир, Випуск 2006, Диплом Спеціаліста.

Команда КСУ допомогла мені стати фахівцем у галузі IT, впевнено дивитись у майбутнє, помірковано та технічно обґрунтовано приймати рішення при розв’язуванні поточних проблем. Викладачі КСУ не обмежуються сухим читанням матеріалу. Це ще наукова атмосфера, відкритість сучасним інноваціям. Це колектив який щоденно показує що наука не за горами, а вже тут разом із студентами. Розв’язання проблеми має початок, технічно обґрунтоване рішення та завершення. Допомагають набути навики та уміння вирішувати проблеми завдяки науковому підходу. Наука на Кафедрі впливає на моє життя після закінчення університету. За допомогою набутих навиків я маю можливість розмовляти з замовниками як професіонал з технічним досвідом, будувати вимоги, визначати проблеми, виконувати задачі самостійно, проводити аналіз розв’язаної задачі іншими колегами та допомагати початківцям в IT. Дуже вдячний оптимізму, необмеженій енергії та терпінню викладачів за допомогу стати професіоналом у сфері IT. Завдяки команді КСУ я працював у таких великих компаніях як Hosting Max (Миколаїв), Intellias (Львів).
Наразі JavaScript програміст RebelMouse, New York. Живу у Польші.

Мартиненко Євгенія, Випуск 2008, Диплом Магістра з відзнакою

Я дуже задоволена тим, що свого часу обрала спеціальність «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» (Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології) для навчання. Завдяки професійним викладачам кафедри та університету я отримала знання та навички, що допомогли мені працевлаштуватись та отримувати задоволення від роботи. Вважаю, що у випускників кафедри багато перспектив у сферах наукової, інноваційної та професійної діяльності.
Приватна IT компанія у галузі автоматизації сільського господарства, Україна